Látkové rolety na míru – víte, do jakých prostor se hodí, a jaké mají možnosti?

01.07.2020

Nedávné průzkumy ukazují, že látkové rolety na míru se opět stávají hitem moderního bydlení. Do jakých prostor je lze využít, a jaké jsou jejich nové možnosti? Podívejte se na to s námi.

Látkové rolety
Látkové rolety

Kde se dají látkové rolety na míru použít?

Elegance a dokonalý styl, který s sebou látkové rolety na míru přináší, oceníte v mnoha případech. Jedním z nejčastějších použití jsou různá místa v bytě. Některé technologie rolet se hodí spíše do kuchyňského prostoru, jiné postupy výroby jsou vhodné do obývacího pokoje nebo ložnice. V poslední době bývají ale rolety stále více využívány v kancelářských prostorách. Individuální řešení každého prostoru včetně návrhu vhodné rolety se zdá být ideálním řešením.

Co jsou rolety den a noc?

Nové postupy při výrobě daly vzniknout i jedinečnému řešení, které je nejvhodnější právě pro obytné prostory. Rolety den a noc jsou geniální vynález, se kterým si jejich designéři skutečně vyhráli. Z funkčního hlediska trochu připomínají žaluzie, stále jsou to ale elegantní látkové pásy, které se postarají o krásu vašeho domova. Jejich unikátnost tkví v tom, že jsou vytvořeny ze dvou různých látek - průsvitné a zatemňující. Ty se po pruzích střídají. Budete si přát více světla, nebo méně? Volba je jen na vás.

Římské rolety zajistí soukromí

Přejete si, aby váš prostor vyplnily římské rolety? Tento nejelegantnější typ rolet zajišťuje nejen soukromí, ale i příjemné přítmí v místnosti, kde jsou použity. Některé látky jsou vhodnější pro kuchyňské prostory, jiné vám zase zajistí soukromí a přítmí ve vaší spací místnosti. Nejvyspělejší technologie výroby a jedinečný styl těchto rolet si brzy získají vaše srdce a doplní celou vaši domácnost nebo komerční prostory.

Látkové rolety se hodí do komerčních prostor i krásného bydlení.