Kvalitní a elegantní nábytek na míru vašim požadavkům

20.08.2020

Firma Nábytek Lupínková je jedničkou na trhu s desénovým nábytkem české kvality již od roku 1995. Nábytek Lupínková představuje díky své dlouholeté praxi prestižní značku spojenou s kvalitou, originalitou a cenovou dostupností. Nábytek Lupínková nabízí křesla, pohovky, sedací soupravy, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, konferenční stolky i jídelní soupravy. Doménou je nábytek na míru, který vyhovuje nárokům zákazníků.

Originální nábytek na míru
Originální nábytek na míru

Originální nábytek na míru Nábytek Lupínková pojímá všechny kousky nábytku do bytu, na jaké si vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek lze s postelemi zkombinovat tak, abyste si odpočívání a večerní usínání pokaždé dostatečně užili. Židle a stoly jsou zpravidla z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

K dispozici jsou u nás sedací soupravy na míru od nábytkářské společnosti PF Nábytek. Zájemce o kvalitně zpracované české sedací soupravy na míru si ze sortimentu vybere takové, jež se dají snadno přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potahovány jak textiliemi, tak luxusní hovězinou. Navíc výběrem skutečně kvalitního nábytku máte jistotu, že vydrží deset i dvacet let.

Výběr postelí a válend záleží pouze na klientovi, který má na výběr z množství rozmanitých materiálů a designů. Známé české nábytkářské firmy se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze libovolně potáhnout kůží, nebo látkou. Ložnicový nábytek od společnosti BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Firma Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, Gazel k výrobě postelí používá smrkové dřevo a spol. Maws se pyšní celočalouněnými postelemi.