Kurzy angličtiny Praha: Rozvíjejte své jazykové znalosti

04.07.2022

Jazyková škola nabízí skvělé možnosti, jak se můžete naučit úplně nový jazyk, či se v něm zdokonalit. Stačí se jen přihlásit do kurzu, do toho pravého budete zařazeni vstupním testem, či osobní konzultací.

Kurzy angličtiny Praha

Kurzy angličtiny Praha jsou skvělou možností pro dospělé i děti. Výuka je rozdělena na podzimní a jarní semestr. V každém semestru je šestnáct 90minutových lekcí. Přihlásit se přitom můžete kdykoliv během semestru. Výuka probíhá v prostorách jazykové školy, případně v pronajatých učebnách. Ovšem kurzu se můžete účastnit také on-line, či se domluvit na výuce u vás doma nebo jiných vybraných prostorách.

Kurzy němčiny Praha

Kromě angličtiny je častou volbou němčina. I kurzy němčiny Praha jazyková škola Libere nabízí. Kurzy probíhají v malé skupince studentů. Jde pouze o 3-5 lidí ve skupině. Budete tak neustále vtahováni do výuky, můžete komunikovat a kdykoliv se zeptat, něco si upřesnit, či se v klidu zamyslet. Můžete sledovat ostatní, či se kdykoliv zapojit do rozhovoru. Posun v jazyce je díky tomu rychlejší a výuka probíhá v přátelské a uvolněné atmosféře. Případně si můžete nechat vytvořit kurz přímo na míru společně s přáteli či kolegy.

Kurzy italštiny Praha

V neposlední řadě jazyková škola nabízí také kurzy italštiny Praha. Vybírat můžete i z několika dalších jazyků. Kurzy jsou skvělou přípravou pro mezinárodní zkoušky. Pro výuku jsou používány moderní učebnice a další učební materiály. Provádět vás bude tým zkušených lektorů, kteří se díky malé skupině studentů mohou věnovat každému. Získáte klidné a motivující prostředí, ve kterém bude radost učit se nový jazyk.

Jazyková škola nabízí různé kurzy pro dospělé, ať už jazyk vůbec neumíte, či si chcete znalosti rozšířit. Jazykové kurzy jsou nabízeny také pro děti.