Kde si dáte speciality české kuchyně? Přijďte do restaurace s dětským koutkem Praha

11.07.2020

Při hledání restaurace s dětským koutkem Praha orientované na speciality české kuchyně nezapomeňte na Pivovarský dvůr v Chýni. Rodiny s ratolestmi jsou zde obslouženy s citem pro specifický mlsný jazýček malých strávníků a s rozmyslem pro zábavné vyžití neposedných rošťáků. Zmíněná restaurace s dětským koutkem Praha myslí i na potřeby klidného stolování rodičů, již můžou během jídla pozorovat svá děcka při zábavních aktivitách. Pohádková babi se často dostavuje do Pivovarského dvora v Chýni, zběhlí animátoři pracují s dětmi, tito animátoři umějí pracovat s neposednými děcky tak, aby pro ně návštěva restaurace nebyla bohapustým stolováním, ale zapamatovali si ji rovněž jako vtipné a zábavné místo.

Speciality české kuchyně
Speciality české kuchyně

Aby byl výčet aktivit pivovarského dvora úplný, jmenujme možnost pořádání pracovních setkání, svatební hostiny, rauty, rodinné sešlosti. Organizují se zde rauty s bohatým občerstvením, při kterém jsou servírovány božské lahůdky, servírují se speciality české kuchyně, připočtěme k nim králičí špíz, nepřekonatelný lesácký hovězí steak, oblíbená pečená vepřová žebírka a kolena. Rovněž jsou připravováni pro příznivce rybích dobrot smažený kapr, candát anebo pstruh. Vynikajícimi specialitymi, jež jsou pýchou samotného šéfkuchaře, jsou krůtí steak s bylinkovým máslem, výtečná kuřecí prsa připravovaná na brusinkách, vynikající kuřecí filety se žampiony, nenapodobitelné pivovarské kuře a plněná kuřecí prsa s překvapením. Pro rauty se může přichystat také individuální jídelníček, všechno podle přání a chutí objednavatelů.

Polední menu se zaměřuje hlavně na speciality české kuchyně. Dnešní menu obsahuje třeba polévku s játrovými knedlíčky, gulášovou polévku, oblíbenou polívku se zeleninou a bylinkovým kapáním, k tomu vepřového španělského ptáčka, kuřecí kousky na paprice či řízek.