Kartonové krabice nabízejí efektivní a ekologické řešení pro balení zboží

07.07.2020

Ekologie je v mnoha špičkových výrobních závodech na první místě. Aby taky ne, když se většina průmyslových podniků zasluhuje o znečištění planety Země. Přitom by stačil jeden malý detail k tomu, aby se situace přinejmenším v daném regionu zlepšila. Prostřednictvím použitých kartonových krabic zabráníte zbytečnému kácení stromů nejenom v Evropě, ale také v amazonských deštných pralesech!

Kartonová krabice
Kartonová krabice

Které krabice jsou k dispozici?

Mezi nejoblíbenější kartonové krabice patří 3vrstvé krabice. Tyto vrstvy bohatě poslouží k ochraně běžného zboží během přepravy nebo při procesu skladování. K dostání jsou v několika různých rozměrech, od těch běžných, až po ty zcela neobvyklé. U použitých kartonových krabic je ale nutné počítat s barevným potiskem. Ten nehraje ve funkčnosti krabice žádnou významnější roli, takže nad ním můžete mávnout ruku.

Nebudou krabice poškozené?

Pokud už se rozhodnete k nákupu použitých lepenkových krabic, určitě vás napadne otázka, zda nebudou nijak poškozené. Ještě před odesláním k zákazníkovi jsou veškeré třívrstvé krabice zkontrolovány a v případě jakýchkoliv nesrovnalostí jsou nevyhovující kusy nahrazeny. Často se to ovšem nestává, protože 3vrstvé kartonové krabice byly použity pouze jednou.

Proč koupit použité Big Bag?

Své zboží nebo výrobky samozřejmě nemusíte expedovat pouze v kartonových krabicích. Například hnojiva nebo osiva se nejlépe skladují v takzvaném Big Bag. Tyto velkoobjemové vaky s vysokou užitnou hodnotou představují pro přírodu obrovskou zátěž. V drtivé většině případů se ale dají použít více než jednou! Líbí se vám koncepce použitých vaků Big Bag? Neváhejte a nakupte si je v dostatečném množství. Možná se vám to nebude zdát, ale přírodě tím hodně pomůžete.

Není vám lhostejná budoucnost planety Země? Začněte výrazněji využívat použité kartonové krabice a velkoobjemové vaky Big Bag. Zabraňte tvorbě skleníkového efektu i zbytečnému kácení stromů!