Jak vrátit koupelně lesk

17.03.2020

Mnohé z českých koupelen nejsou již dávno tvořeny notoricky známým umakartovým jádrem. Ale i některé zděné koupelny pomalu zastarávají, a tak by mnohé z nich potřebovaly moderní háv. Avšak kompletní přestavba není potřeba. Většinou je dostatečná výměna jedné nebo dvou součástí koupelny. Často se vyměňují například koupelnová zrcadla, opotřebované vodovodní baterie a zašlou sanitární keramiku.

Koupelnové zrcadlo s osvětlením
Koupelnové zrcadlo s osvětlením

Sanitární keramika s moderními prvky

Vana a umyvadlo tvoří gró každé koupelny. Popularita zabudovaných bidetů nebo klozetů v koupelnách stále roste. Stará sanitární keramika nepůsobí tak zaostale jako ostatní části v koupelně, avšak i umyvadlo by občas potřebovalo vyměnit. Pokud tedy chcete mít koupelnu v moderním rázu, měli byste mít nadčasové i součásti, kam spadá i sanitární keramika.

Koupelnová zrcadla si zaslouží všechny koupelny

Investice do nového zrcadla nebývá nijak vysoká. Každé obydlí prozáří nová koupelnová zrcadla. Nádherné zrcadlo dovede proslunit celý den, nebo jej přinejmenším nezničí. Podíváme-li se ráno do starého, zašlého, navíc do popraskaného zrcadla, náladu nám to rozhodně nepozvedne bez ohledu na to, co jsme v zrcadle uviděli.

Zvolte si jednoduše trendy vodovodní baterie

Co se týče sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Volba vodovodní baterie tak může snadno padnout na tu, která bude lahodit vašemu oku a navíc se bude skvěle hodit do vaší koupelny. Starejte se o fakt, že moderní vodovodní baterie umí pozdvihnout eleganci umyvadla či vany, ale souběžně umí konečný dojem pokazit.