Jak se dají sehnat estetické krby a krbová kamna zhotovená podle vlastních plánů?

30.08.2020

Společnost Profikrby.cz je zaměřena na profikrby: unikátní výrobky vyráběné na zakázku, jejichž úpravy jsou možné vícero způsoby - podle designu, dle hlediska absolutního výkonu a celkového používání. Nabízená krbová vložka Kobok výtečně nahradí stavěná kamna, patří k designově vyváženým a společenským produktům s dobou akumulace až 10 hodin.

Krbová kamna Thorma
Krbová kamna Thorma

Přehledný výčet produktů zahrnuje krbové vložky Kobok, stavební materiály na krby, materiály na rozvedení tepla, rozmanitá příslušenství pro krby a důležité doplňkové zboží, osvědčená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, účelné kouřovody s příslušenstvím, společně s postupy, údržbou a vyčištěním krbů. Nezapomíná se také na čištění komínů. Ti zákazníci, kteří by si rádi pořídili akumulační krby, krby s akumulačním materiálem kolem krbové vložky, ve spalinové cestě anebo na krbovém plášti, můžou krb obohatit o soustředění vody do akumulační nádrže. Zmíněné krby jsou určitě hospodárnější, uleví se peněženkám i okolnímu prostředí.

Bohatá nabídka společnosti je soustředěna na krbová kamna Thorma, výtečná krbová kamna Thorma s výměníkem, kamna akumulační či kamna s designem krbů nezapomíná ani na tradiční sporáky na tuhá paliva. Závažným detailem, který ocení zájemci o krbová kamna, krbová kamna Thotma a sporáky Thorma, jsou důležité doplňky jako náhradní vyzdívka a sklo do kamen.

Patřičná krbová vložka se kupuje podle těchto údajů: účinnost, průměrný výkon za hodinu, dané velikosti sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, k tomu navíc průměr kouřovodu. Pro zájemce je tu ideální krbová vložka, která je vyvedena v desítkách typologií. Doporučujeme kontaktovat naše specialisty z oboru, již mohou poradit, jaká krbová vložka by byla nejvhodnější.