Inteligentní domy Kladno

06.01.2021

Kolikrát se vám v hlavě objevily ty neustálé pochybnosti, když jste odjeli na dovolenou. Vypli jsme kávovar? Je nastavený alarm? Není zapnutý plyn? A podobně. Nebo třeba když jsou vaše děti doma samotné. Dělají úkoly, nebo se dívají na televizi? Inteligentní domy Kladno vám od těchto vtíravých myšlenek rychle pomůžou.

Inteligentní domy Kladno
Inteligentní domy Kladno

Co zvládá inteligentní domácnost

Inteligentní domy Kladno vám tyto starosti utiší jednoduše, a to rychlým pohledem na svůj smartphone nebo tablet. Jakékoli zařízení v domácnosti, které používá elektřinu, lze umístit do domácí sítě - a ať už dáte příkaz hlasem, dálkovým ovládáním, tabletem nebo smartphonem, tak reaguje. Většina aplikací se týká osvětlení, zabezpečení domácnosti, domácího kina, zábavy, regulace termostatu a dalších.

Jak projekt probíhá

Pokud se rozhodnete, že budete moderní, a hlavně svou domácnost zabezpečíte, nemusíte se prakticky o nic starat. Inteligentní domy Kladno je projekt, který se postará prakticky o vše. Na vás je pouze, abyste nastínili svou představu o domácnosti, následně vám bude vypracován návrh přímo na míru. Samozřejmostí je také profesionální instalace a konfigurace všech inteligentních zařízení, které u vás budou instalovány. Můžete se také spolehnout na kompletní servis a údržbu.

Inteligentní dům a jeho výhody

Pokud budete mít chytré domy, ušetříte si spoustu času rutinními úkoly, které děláte každý den, jako je například automatizovaný úklid. Domácnost prakticky funguje sama, nepotřebuje od vás obsluhu. Stačí použít hlasový příkaz či mobilní aplikaci, což v dnešní době děláme prakticky pořád. A můžete mít tak svou domácnost pod kontrolou kdykoli a kdekoli. To je dnes velká výhoda. Chytrá domácnost vás sama upozorní na potencionální problém havárie nebo na zloděje.

Tak můžete zase klidně spát. A ani nemusíte vstávat, abyste zhasli světlo.