Informační systém pro mateřské školy – praktický přehled

23.08.2022

Díky informačnímu systému MáŠkolka zvládnete administrativu hravě. Aplikace nabízí řadu praktických funkcí, které usnadní správu mateřské školy. Vše důležité budete mít na jednom místě.

Správa mateřské školy

Správa mateřské školy nemusí být nutně složitá a časově náročná. S využitím praktické aplikaci lze administrativu výrazně zjednodušit. Aplikace je navíc plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol. Nabízí velmi snadno ovladatelný systém a nevyžaduje speciální školení. Informační systém pro mateřské školy je vyvíjen přímo s učiteli a řediteli mateřských škol. Díky dlouhodobým a praktickým zkušenostem přesně ví, jak zjednodušit a usnadnit vaši práci.

Aplikace pro školky

Aplikace pro školky spojuje všechny komunikační kanály na jedno místo. Umožňuje tak jednotnou komunikaci s rodiči pro rychlé a efektivní řešení. Zpětně můžete snadno zkontrolovat, kdo s kým a co řešil. Rodiče získají přístup k veškerým informacím z nástěnky elektronicky, včetně fotogalerií a informací o aktivitách dětí. Důležitá oznámení můžete zasílat hromadně, či vybrat pouze určitou skupinu, nebo jednotlivé rodiče.

Elektronická docházka

Aplikace MáŠkolka umožňuje včasné omlouvání dětí online. Elektronická docházka umožňuje přesné výstupy pro kuchyni, hospodářku i vedení školky. Systém automaticky vypočítá školné a stravné podle plánu docházky a podle reality. Podklady pro platbu pak doručí rodičům rovnou do jejich profilu. S využitím aplikace vám odpadnou také starosti s výkaznictvím, systém umožňuje exporty dat pro MŠMT. Matrika, informace o zdravotních potřebách dítěte, pokladna a mnohem více - vše připraví přesně tak, jak potřebujete.

Instalace informačního systému je jednoduchá, stejně tak ovládání aplikace. Funkce si můžete zdarma a bez omezení vyzkoušet, či využít osobní prezentaci.