Hotel pro rodiny s dětmi vám poskytne zázemí

06.08.2019

Vybíráte si místo pro svou zimní dovolenou? Pokud vás lákají Krkonoše, navštivte jedno z nejkrásnějších zdejších míst - obec Benecko. Oblast je vhodná pro každého, a zvláště pak pro rodiny. Hotel pro rodiny s dětmi poskytne útulné ubytování a zdejší krajina vám vyrazí dech.

Hora
Hora

Budete se chtít vracet každý rok

Benecko se orientuje především na turistický ruch. Najdete zde perfektně upravované sjezdovky i běžecké tratě. Vyzkoušet můžete snowtubing a děti můžete vzít na sáňky nebo boby. Zdejší vzdušné lázně zase poskytnou čerstvý a voňavý vzduch, který vás dobije energií. Odzbrojující je také zdejší výhled a malebná krajina. Díky své poloze 900 m. n. m. nabízí Benecko také nejvíce slunečných dní v roce. Podmínky ideální pro rodinnou zimní dovolenou.

Ráj pro běžkaře

Vždy dokonalá úprava více než stovky kilometrů dlouhých běžeckých tratí dělá z Benecka jednu z nejlepších oblastí pro běžkaře v celé České republice. Na trase vás čeká výhled do krajiny a tratě s ideální šířkou a parametry vhodnými jak pro klasiku, tak pro bruslaře. Tratě se napojují dále na běžecké trasy Žalý, do Vrchlabí přes Rovinku na Mísečky a poté na hřebeny Krkonoš s plynulým napojením až na Krkonošskou běžeckou magistrálu.

Kde se můžete ubytovat

Přímo u Beneckého skiareálu naleznete hotel pro rodiny s dětmi. Ubytovat se tak můžete v rodinném a přátelském prostředí, kde naleznete všechno, co potřebujete. Pro děti je po celý rok připravený bohatý program, dětské hřiště nebo koutek. Pro rodiče zase místní speciality z grilu nebo skvělé pivo přímo ze zdejšího pivovaru. Nechybí výhled na nádhernou okolní přírodu a nekonečně mnoho možností vyžití v celé přilehlé oblasti.

Užijte si svou letošní zimní dovolenou na plno. Užijte si krásy Benecka se vším všudy.