Holení pro muže je něco jiného než u něžného pohlaví

26.10.2020

Holení pro muže je třeba vybírat jinak, než je tomu u žen. Dnes to bude právě o mužích a holicích potřebách, které jsou na výběr ve velkém. Jak ale z takového množství mít to nejlepší? Poradíme vám, jak správné holení vybrat.

Holení pro muže
Holení pro muže

Záruka, že muži nebudou škrábat

Ženám se obvykle líbí, když jsou muži zarostlí. Ale ruku na srdce, dámy. Není od věci, když jsou sem tam hladcí jako pokožka miminka. Právě od toho je zde holení pro muže, které umožní dámám tohle přání čas od času splnit. Existuje mnoho značek, co mají skvělý zvuk jak ve světě, tak i u nás. Většina z nich pochází však ze zahraničí, odkud přišla i móda ve smyslu starání se o svůj zevnějšek.

Oblíbené značky žiletek

Kdysi dávno byla jen jedna jediná značka a muži si s ní prostě museli vystačit. Ovšem doba se změnila a s ní přišlo i plno nových firem zabývajících se tématem holení. Například Wilkinson žiletky patří mezi neznámější. Asi nejpopulárnějšími jsou Gillete žiletky. Když se objevily na trhu, přispěly k obrovskému boomu s tímto druhem zboží. Samozřejmě značek je dnes na trhu mnohem více. Třetí velmi známou značkou je Astra.

Jednorázové žiletky

Muži mají úplně jiné chloupky než ženy, minimálně co se týká tvrdosti, tak logicky potřebují i jiný typ žiletek. Co se týká dalšího výběru u holení pro muže, tak na trhu existují jednorázová holítka. Ano, nejenom tato jsou doménou žen. Ty jsou oblíbené spíše na cesty, kdy si muž nechce s sebou brát svůj holící strojek, nebo si ho prostě zapomene doma. Jsou dostupné v každé drogerii a jednoduché na použití. Jak ale říká jejich název, neměly by se používat více než jednou, protože se po použití ztupí. Holení je dnes považováno dokonce za takový pro někoho menší, pro někoho velký rituál.

Myslíte, že svému partnerovi nyní už dokážete vybrat správné holení?