Grafické studio vám pomůže s corporate identity a vytvoří webové stránky

18.01.2021
Grafické studio
Grafické studio

Trh je v dnešní době velmi přeplněný, a proto, pokud chcete prorazit se svou firmou, je potřeba ji vytvořit dobrý firemní styl, takzvaný corporate identity. S tímto vám pomůže jakékoliv dobré grafické studio. Tyto firmy jdou však ještě dál a vytvoří vám e-shop nebo webové stránky přímo na míru. Už dávno nevyrábějí jen potisky na propisky či trička.

Co to je corporate identity?

Český překlad je firemní styl. Aby si vás vaši zákazníci dobře zapamatovali a v obchodních partnerech jste vyvolali pocit, že vaše firma pro ně bude opravdu dobrý společník, musí vaše společnost i dobře vypadat. Od toho je tady grafické studio, které vám navrhne logo přímo na míru, vytvoří přehledný e-shop či webovou stránku a mnoho dalšího. Zaměřují se především na přání zákazníka a při tvorbě corporate identity se s ním snaží maximálně spolupracovat.

Webové stránky na míru 

Studie prokázaly, že až 86 % všech potencionálních zákazníků či obchodních partnerů nejprve hledá informace na internetu. Proto kvalitní webový obsah je základem každého úspěchu. Málokdo si však dovede vytvořit webové stránky sám. Grafické studio nabízí možnost jejich vytvoření, naplnění obsahem i následné správy. Při práci dbají na to, abyste byli snadno dohledatelní ve světě internetu. Pro náročnější klienty dokážou vytvořit i redakční systém.

Logotyp, potisky a reklamní předměty 

Logotyp je nejjednodušší způsob, jak se můžete odlišit od ostatních firem a lidé si vás snáz zapamatují. Musí být jednoduchý, ale efektivní. Grafická studia s vytvářením logotypů mají bohaté zkušenosti. Dá se pak využít mnoha způsoby. Můžete si jím nechat potisknout hlavičkové papíry, propisky, pozvánky či jiné dárkové předměty. Dají se však dělat i větší věci. Například potisky na auta, vlaky, autobusy nebo billboardy, což potom slouží jako pojízdná reklama, která vás bude reprezentovat v jakémkoli městě, ať už je to Praha, Brno, Plzeň či další.

Investovat peníze do grafického studia se rozhodně vyplatí. Experti ve svém oboru vám pomohou k úspěchu, na který byste jinak mohli čekat dlouhá léta.