Fotokoutek rozproudí zábavu na maximum!

24.03.2020

Určitě jste někdy byli na významnějším plese, rodinné oslavě či firemním večírku. Pokud jste byli pozorní, tak jste si zajisté všimli, že na žádné z takto oblíbených událostí nechyběl fotokoutek. 

Fotokoutek
Fotokoutek

Aby taky ne, když dokáže rozproudit zábavu až na maximum. Během focení s rekvizitami a slogany se totiž mnoho lidí uvolní a odváže, takže může párty probíhat naplno až do ranních hodin.

Jak fotokoutek objednat?

V dnešní době moderních technologií nebylo objednání fotokoutku nikdy tak snadné. Už totiž nemusíte listovat ve Zlatých stránkách, ale postačí, když si otevřete webový prohlížeč. Fotokoutek si můžete objednat jak telefonicky, tak i emailem, případně přes formulář na internetových stránkách. Během několika vteřin a kliknutí posunete svou oslavu nebo ples na mnohem vyšší úroveň. Uvidíte, že přítomnost fotokoutku zábavu rozproudí a všichni se budou focením bavit.

Jak fotokoutek funguje?

Focení ve fotokoutku už je pak naprosto jednoduché. Obsluha vám ukáže, kde jsou rekvizity, a vy si z nich vyberete ty, jež budou vystihovat vaši aktuální náladu. Poté už se stanete součástí samotného focení, které bude probíhat přesně podle vašich představ. Hotovou fotku vám obsluha ukáže na monitoru, a vy si ji za malý poplatek budete moci ihned odnést. Tisk fotky netrvá nijak dlouho, takže se nemusíte bát, že prošvihnete velkou část oslavy.

Velkého počtu osob se nebojte

Během nedávné historie se fotokoutek objevil nejenom na reprezentativním plese automobilky Škoda, ale také na jiných firemních večírcích. Problémem není ani mnoho uchazečů o focení, protože obsluha hravě dokáže během večera zvládnout dav o 800 lidech. Nebojte se tak fotokoutek objednat i na svatbu nebo maturitní ples.

Fotokoutek vám přinese nejenom rozproudění zábavy, ale také vzpomínky na celý život. Vytisknutá fotografie v bezpečném ZIP obalu se totiž navždy stane památkou na večer, kdy jste sebrali odvahu a šli se vyfotit do fotokoutku.