Fotokaravan se postaral o dokonalou zábavu

02.09.2022

Fotokaravan se na našem firemní večírku postaral o skutečně nevídanou zábavu. Nikdy předtím bych nevěřila tomu, kolik legrace tato fotobudka na firemní večírek přinese. I kolegové, kteří nejsou příliš přátelští a sdílní se v tento den odvázali a nechali se zvěčnit na fotografiích, na kterých se snad ani oni sami nepoznávají. Bylo legrační sledovat roztodivné grimasy a herecké výkony při focení s rekvizitami ve fotokoutku, před kterým se tvořila snad ještě větší fronta než před barem. Fotobudka tak sklízela úspěch po celý den a firemní akce tak dostala naprosto jiný rozměr.

Fotokoutek na svatbu je dobrý nápad

Fotokoutek na svatbu je za mě opravdu dobrý a legrační nápad. Je to neotřelé, ojedinělé, vtipné a nápadité. Fotografa má na svatbě samozřejmě každý, bez něj by svatba nemohla vůbec proběhnout, ale bez fotokoutku možná také ne. Fotografie ze svatby, kde se fotí družičky, nevěsta, ženich, rodiče a kamarádi s rekvizitami sobě vlastními, jsou tak originální a nápadité, že před týmem, který přišel s tímto nápadem na fotokoutek, hluboce smekám. Kromě jiného je tento pojízdný fotokoutek vhodný také na maturitní plesy.

Fotobudka na svatbu patří

Fotobudka na svat budle mého názoru rozhodně patří. Fotokoutek na firemní večírek je super, ale fotokoutek na svatbě? To je teprve to pravé. Má sestra, která se vdávala nedávno nestihla rezervovat fotokoutek na svoji svatbu a byla z toho poměrně smutná. Všechno jsem jí tak vynahradila v momentě, kdy jsme šli slavit se všemi svatebčany do rezidence, do které jsem fotokoutek objednala za jejími zády a doslova na poslední chvíli. Byl to pro ni takový šok, že se nezmohla na nic jiného než na upřímný smích. Byla jsem ráda, že jsem jí udělala radost v takto výjimečný den. Až budu mít svatbu já, jistě si fotokoutek rezervuji snad ještě dříve než svatební dort.