Feromony pro ženy aneb jak fungují umělé ženské hormony?

04.01.2020

O feromonech pro ženy jste už určitě slyšeli. V posledních několika letech jde o velmi propagovaný způsob umělého zatraktivnění žen, které mají problém s nalezením vysněného partnera. Příroda bohužel nebyla ke všem spravedlivá, tudíž některým z vás nadělila um seznamovat se snadno a rychle. Ty z vás, které do této skupiny nepatří, ovšem nemusí nijak zoufat, protože právě pro ně jsou určeny feromony pro ženy. Jejich užití je snadné a výsledek se dostaví prakticky okamžitě.

Jak feromony fungují?

Feromony pro ženy fungují na základě vábení opačného pohlaví. Tím pádem vám usnadňují život nejenom při hledání životního partnera, ale také při vyjednáváních, obchodních jednáních nebo zkouškách. Po použití feromonů se kontakty s opačným pohlavím stávají jednodušší a ve většině případů dosáhnete svého.

Díky čemu jsou ženy tak atraktivní?

Alfou a omegou všech feromonů pro ženy je látka nazvaná copulin. Na něj muži reagují velmi příznivě, tudíž se v jejich očích stáváte atraktivnější a svůdnější. Muž má okamžitě potřebu s vámi navázat kontakt, protože jako lovec ucítil novou kořist. Copulin se někdy nazývá též feromon přitažlivosti. Velmi rychle, a hlavně účinně zvyšuje sexuální touhu u opačného pohlaví. V kombinaci s oblíbeným parfémem budete pro muže neodolatelná.

Jak na feromony reagují ženy?

Možná tím budete překvapena, ale feromony pro ženy značně usnadňují i konflikty v ženském kolektivu. Kromě copulinu jsou totiž v přípravku obsaženy i feromony pro muže. Hormon zvaný androstenol zvyšuje respekt u ostatních žen a také zlepšuje jejich chování vůči vám. Již po prvním použití feromonů pro ženy se v kolektivu rozloučíte s konflikty a závistivými pohledy.

Ženské feromony jsou velmi účinné a jejich vliv zaznamenaly desítky spokojených žen. Během několika vteřin se z šedé myšky proměníte v sebevědomou a neodolatelnou ženu, za níž se musí všichni muži otočit.