Feromony pro muže aneb buďte samec číslo jedna

11.01.2020

Jdete do baru a závidíte, že se všechny ženy točí jen kolem jednoho muže? Co má on, co vy nemáte - vrtá vám hlavou. Odpověď je jednoduchá: feromony pro muže. Toto nenápadné kouzlo dokáže přitáhnout pozornost spousty žen okolo vás. A to nejen večer v baru, ale klidně i na ulici nebo každý den v práci. Budete tak mít pověst toho, kdo má opravdový sexappeal.

Feromony pro muže
Feromony pro muže

Co jsou feromony?

Feromony pro muže jsou látky, které zvyšují naši sexuální přitažlivost. Vyzařuje a vylučuje je člověk přirozeně. Zvířata si dokonce podle feromonů vybírají i svého partnera. Jde prostě o tu správnou chemii, kterou každý živočich vyzařuje. Zajímavostí je, že feromony samy o sobě nijak nevoní, ani nezapáchají. Jsou prostě jen přidány do parfému, aby se mohly šířit do vašeho okolí.

Jak používat feromony pro muže?

Feromony jsou obsaženy ve voňavce, a stejně tak, jako s klasickou vůní, byste to ani s touto feromonovou neměli přehánět. Ne, že byste se pak nemohli náporu fanynek zbavit, ale spíše proto, že přílišná vůně může působit na vaše okolí nepříjemně, až rušivě. Stačí decentní nanesení - a kouzlo je na světě. Nejvhodnější je nanášet parfém na místa, kde je pokožka nejtenčí, jako je krk, zápěstí či loketní záhyby. Na těchto místech pulzují vaše tepny, takže je váš parfém více rozprostřen do okolí. Nicméně je možno jej použít také na oblečení.

Kdy jsou feromony prospěšné

Feromony pro muže vám pomohou nejenom, když chcete oslnit ženu svých snů, ale také třeba při pohovorech nebo důležitých schůzkách, jelikož způsobí vaše sebevědomější vyzařování, jelikož se tak budete cítit. A to, jak se cítíte uvnitř, vyzařujete navenek. Stačí, když se za vámi na cestě na schůzku otočí na ulici nějaká žena nebo třeba recepční, a hned začnete nabírat sebevědomí.

Feromony vám dodají kouzelnou přitažlivost.