Elektrokola, elektroskútry i elektrokoloběžky

05.03.2019

Charakteristické vlastnosti, které mají elektrokola, elektroskútry i elektrokoloběžky, jsou nezastupitelné. Šetří čas, peníze i energii v hustém provozu města. Spolehlivá elektrokola a elektroskútry se vyznačují zejména jednoduchou údržbou, je možné je snadno ovládat a jsou přístupné všem věkovým kategoriím. Pozitivy elektrických dopravních prostředků je krátká nabíjecí doba s dlouhou dobou dojezdu, výkonný motor a hlavně pohodlí. S těmito prostředky snadno ujedete až osmdesát kilometrů.

Elektrokolo
Elektrokolo

Výhody elektrokola

Některá elektrokola jsou lepší do městského provozu, jiná do terénu, další jsou zkonstruována na delší vzdálenosti či do kopcovité krajiny. Důležitý je rovněž ekologický provoz. Rychlost, beznákladovost a spolehlivost jsou důležitými atributy elektrokol. Vložená investice do funkčního elektrokola se každému vlastníkovi v krátké době vrátí. Nezastupitelnou roli mezi elektrickými dopravními prostředky mají praktická elektrokola skládací. Jejich největším plusem je jednoduchá skladovatelnost doma nebo v případě přepravy běžným prostředkem. Taková elektrokola skládací lze rychle a velmi snadno složit, po případě vložit do přepravního vaku. Využijete je zejména pro městský provoz, uplatnění ale nenajdete na nezpevněné komunikaci nebo na přírodním terénu.

Populární jsou také elektrokoloběžky, které jsou příhodné jak do města, tak do přiměřeného terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti mít řidičský průkaz. Takovéto elektrokoloběžky se vyznačují především svou nízkou nákladovostí, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie asi osm korun na sto km. Jestliže máte rádi sport, pořízení elektrokoloběžky pro vás bude zábavným a aktivním vyžitím.