Elektrikář Praha aneb kolik zaplatíte za pohotovostní výjezd?

26.11.2022

Ve 21. století jsme moderními elektrickými spotřebiči obklopeni prakticky na každém kroku, takže si život bez nich už ani nedokážeme představit. Protože se však stále jedná o technologii, mohou se na ní čas od času vyskytnout nemalé závady s nimiž si určitě sami neporadíte. Nemáte-li totiž potřebné znalosti, mohli byste na přístroji způsobit daleko větší škody. Je tedy lepší obrátit se na zkušeného elektrikáře, jehož služby navíc nestojí mnoho.

Chcete zapojit nový spotřebič?

Na první pohled se může zdát, že na zapojení nového spotřebiče do elektrické sítě není nic složitého. Opak je ovšem pravdou, protože se může stát, že vaše elektroinstalace není na provoz takového zařízení koncipována. Chcete-li se vyhnout všem problémům, je lepší poptání služeb u odborníků. Elektrikář Praha disponuje letitými zkušenostmi a vhodným nářadím, takže si bez větších prodlev poradí se zapojením jakéhokoliv elektrického spotřebiče.

Je možné platit kartou?

Elektro pohotovost pochopitelně není zadarmo, ale i přesto za služby šikovného elektrikáře nezaplatíte polovinu svého měsíčního platu. V pracovních dnech za hodinu práce zaplatíte necelých 2000 Kč, což se může zdát hodně. V ceně je však započítána nejenom doprava k vám domů, ale také drobný spotřební materiál, který bude s největší pravděpodobností při opravě použit. Velkou výhodou je navíc možnost platby kartou.

Potřebujete rekonstruovat elektroinstalaci?

Zapojení spotřebiče však není jedinou činností, na které se bude podílet elektrikář. Pohotovost technika se sice týká pouze nutných oprav nebo instalace elektrospotřebičů, ovšem kromě toho je nabízena také elektroinstalace. Za tuto službu zaplatíte necelých 50 tisíc korun, avšak za tuto cenu získáte špičkovou kabeláž, která bude odpovídat všem platným legislativním předpisům, a navíc se s elektrikářem můžete rovnou domluvit na provedení výchozí revize.

Elektrikář pohotovost Praha vám vytrhne trn z paty ve chvíli, kdy si nevíte rady se zapojením elektrického spotřebiče.