Ekonomický systém Pohoda vám ušetří čas a peníze

14.04.2020

Máte živnost a účetnictví není váš šálek čaje? Případně byste pro svou práci nutně potřebovali bezchybný účetní program? Pak už jste jistě zpozorovali užitečný účetní systém Pohoda, který je přehledný a flexibilní. Bezchybný ekonomický systém Pohoda zjednoduší finanční evidenci, adaptuje se na osobní požadavky uživatelů.

Ekonomický systém Pohoda
Ekonomický systém Pohoda

Rozhodněte se pro konkrétní účetní systém

Znamenitý ekonomický systém Pohoda má přední pozici na trhu u nás, má samé pozitivní ohlasy. Prověřený účetní systém Pohoda k vedení daňové evidence, popřípadě účetnictví je přichystán pro právnické i fyzické osoby. Pomáhá především podnikatelům s vyššími ročními obraty, avšak je přínosný rovněž drobnějším živnostníkům, kteří spíše využívají vedení daňovou evidenci než výdajové paušály.

Při vybírání programu účetnictví Pohoda dobře rozvažte, jestli potřebujete daňovou evidenci nebo účetnictví. Protože uvedený účetní systém Pohoda přichází s variantami pro daňovou evidenci i účetnictví. Pro účetní firmy doporučujeme program s oběma typy finanční evidence. Zároveň je k dispozici je i nadstavba programu účetnictví Pohoda pro sklady a fakturování.

Spolehlivý účetní systém bude každému pomocnou rukou

Daný účetní systém Pohoda si můžete vybrat na webových stránkách Ucetni-systemy.cz, kde najdete přesné detaily o programech. V tabulce jsou veškeré možnosti systému, což jsou Standard, Jazz, Mini, Lite, Profi, Premium a Komplet a podívat se, co umějí. Základní licence si můžete jen ozkoušet. I když nechcete do výhodného účetnictví Pohoda investovat moc financí, představte si snížení počtu chyb a časovou úsporu, což vám účetní systém Pohoda do budoucna přinese.