Dovolená v ČR – relaxace, cvičení a poznávání. Jakou dovolenou nejvíce ocení ženy?

24.04.2020

Už jste slyšeli o přehlížené popelce, o kterou dlouhá léta nikdo nejevil zájem, a zdála se nám být obyčejná a nedokonalá? Vězte, že právě tato kráska se nám za poslední roky proměnila k nepoznání, a byla by věčná škoda ji opomíjet.

O čem že je řeč? No přeci o naší krásné zemi! Pojďte se s námi podívat na místa, která jsou ideální pro relaxaci, cvičení i poznávání. Dovolená v ČR je ideální kombinace pro všechny ženy.

Dovolená v ČR
Dovolená v ČR

Navštivte srdce Slovácka

Přejete si dostat ihned po příjezdu welcome drink, prožít košt vín a program s živou hudbou ve vinném sklípku? A co byste řekli tomu, kdybyste se vydali na noční prohlídku "Tajuplné Hradiště"? Spojte krásné poznávání srdce Slovácka s kosmetickým programem, který zahrnuje různé druhy masáží, dopřejte si doprovodný sportovní program, a vyberte si každý den také z osmi druhů cvičení. Dovolená v ČR, to je ten pravý relax, poznávačka i cvičení, kde si každý určí, co mu vyhovuje.

Relaxujte ve stříbrné pokladnici českého království

Přejete si prožít magický týden v romantickém městečku, které hrálo významnou roli v historii naší země? Vydejte se do Kutné Hory, kde na vás čekají postupně prohlídky místních pamětihodností, jako je Kostnice, Santiniho katedrála v Sedlci a chrám svaté Barbory, a mnohé další. Proložte návštěvu zajímavých památek cvičením, kdy si každý den vybíráte to, které se vám nejvíce líbí. Nezapomeňte ani na kosmetický program v podobě masáží a péče o tělo, a doprovodný sportovní program.

Odpočiňte si ve městě zdraví těla i duše

Přejete si aktivní a zároveň odpočinkový týden v jednom z nejkrásnějších městeček naší země? Vychutnejte si procházku historické části Třeboně, nebo večer s živou hudbou.

Přejete si konečně odpočinout a zároveň objevovat krásy naší země? Dovolená v ČR je super volba.