Dodáváme palivové dřevo

06.03.2020

Firma Palivové dřevo Praha vyrábí a dodává palivové dřevo v Praze a okolí. Palivové dřevo vám rádi dovezeme naštípané na polena o délce 23, 33 a 50 centimetrů. Volně sypané palivové dřevo pak zájemcům dovážíme vyrovnané na paletách či nákladním autem.

Palivové dřevo
Palivové dřevo

Palivové dřevo sypané a ložené na paletách

Palivové dřevo zákazníkům dovezeme a vysypeme na konkrétní místo. Pokud si klient objedná vyrovnání palivového dřeva do kůlny nebo do dřevníku, vyhovíme i tomuto přání. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si půl druhého metru dřeva. Oproti vyrovnanému dřevu v paletách, zahrnuje totiž sypané palivové dřevo rovněž třísky, které lze použít na podpal. Palivové dřevo dovážíme srovnané na paletách jeden x jeden x jeden m a dovezeme vám jej za pomoci auta s hydraulickým zvedákem. Můžete si ale zajistit i vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Sháníte-li metrové palivové dřevo, pak vám zajistíme dřevěná polena o délce jeden metr. Toto dřevo pro vás připravíme buď ve štěpinách, nebo kulatině a dopravíme jej k vám domů nákladním vozem s kapacitou šest nebo dvanáct rovnaných m. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo obsahuje kuláče do 20 centimetrů, kdy jsou silnější kusy rozštípnuté. Zakoupit si u nás můžete rovněž pytlované palivové dřevo tvrdé, ale rovněž jehličnaté měkké k podpalu. Tento druh dřeva má zpravidla délku 25 centimetrů a přivezeme vám jej v patnáctikilogramových pytlích.

Palivové dřevo za příznivou cenu

Podle druhu dodávaného materiálu se liší cena palivového dřeva. Cenu nejnižší má pak měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté a bříza, buk a nejvíce peněz dáte za tvrdé dřevo. Nejnižší cenu má pak dřevo neštípané a nejvyšší naopak palivové dřevo na paletách.