Dámská stylová móda aneb co se bude nosit v roce 2021?

11.07.2021

Každá žena chce být na první pohled krásná a okouzlovat svým dokonalým outfitem všechny kolemjdoucí. Jenomže asi ne všechny z vás se orientují v aktuálních módních trendech. Dámská stylová móda sice není složitá, ale dokonalé sladění všech kusů oblečení s doplňky, popřípadě s líčením vyžaduje určité znalosti a cit pro design. Pokud by vás však nebavilo nakupovat oblečení osobně, není nic snadnějšího než se podívat na renomovaný e-shop.

Jaký je dnes módní styl?

Dámská stylová móda je dost široký pojem, v němž se skrývá oblečení nejenom pro formální příležitosti, ale také pro neformální setkání s rodinnou. Současná doba je v tomto ohledu velmi liberální, protože módní trendy povolují nošení prakticky čehokoli. Ať už si tedy vezmete krásné letní šaty nebo krátké džínové šortky, nikdo vám nemůže tvrdit, že nejdete v souladu s aktuálními trendy. Pouze vy sami jste stratégem vlastního stylu, takže se nebojte tvořit a zkoušet neobvyklé kombinace. Rozhodně se však vyhýbejte ledvinkám, které jsou absolutně mimo.

Nepodceňujte pánská saka

Pamatujete si na divoká 90. léta? Pak na dně vaší šatní skříně možná objevíte pánské sako s vycpávkami na místech ramen. Trendy móda zařadila na první pohled přestárlá saka zpátky do kurzu. Dnes se ale nosí prodloužený a over střih. Pánská saka s vycpávkami jsou ideální do sychravého podzimního počasí a jsou velmi vhodné pro ženy s tvarem postavy hruška. Delší střih zakryje větší pozadí a vycpávky poté přidají žádaný objem v horní části těla.

Proč nosit bílé boty?

Možná se vám to bude zdát divné, ale bílé boty budou na podzim rozhodně v kurzu. Už vloni se na některých celebritách objevily bílé kozačky a takzvané boots. I omšelým nebo starším kouskům oblečení dodá bílá obuv zapomenutý šmrnc. Vůbec se nemusíte obávat takto křiklavého odstínu. Bez výčitek je noste stejně jako boty černé. Nezapomeňte však na pravidelné čištění, protože není nic horšího než špinavé bílé boty.

Chcete-li být letos trendy, pak co nejrychleji zamiřte na stránky renomovaného obchodu, kde seženete prvotřídní módní oblečení za rozumné ceny.