Čtečky čárových kódů

01.02.2022

Čtečky čárových kódů jsou praktickým vybavením, bez kterého se neobejdou různá odvětví průmyslu. V nabídce najdete rozmanité produkty, které nabízí spolehlivý výkon a poradí si i s náročným pracovním prostředím. Najdete tak ideální čtečku pro své potřeby.

Kompaktní čtečka

Značka Hikrobot nabízí kvalitní čtečky čárových kódů. Jestliže hledáte kompaktní čtečku, pak se přímo nabízí řada ID2000. Tento model pro strojové vidění má malou velikost, přičemž zaručuje vysoce kvalitní snímky a výkonný systém pro rozpoznávání čárových kódů. Praktické rozmístění 4 LED diod zajišťuje bezchybné zaměření a osvětlení obrazu. Volit můžete ze dvou způsobů instalace - boční a zadní, které zabírají co nejmenší instalační prostor. ID2000 zvládne plynule zaostřit na jakoukoliv pozici v rozsahu 40-120 milimetrů.

Deep learning

Vyšší model řady ID3000 je vybaven integrovanou platformou deep learning, procesor nabízí vysoký výpočetní výkon a nižší poměr spotřeby energie. Zajistí tak vysokorychlostní rozpoznávání čtených kódů, ovšem i stabilní schopnost rozpoznávat čárové kódy DPM z různých materiálů. Modulární design zajišťuje co nejlepší konfiguraci osvětlení obrazu, kterou lze přizpůsobit daným podmínkám. Navíc disponuje řadou světelných indikátorů, abyste vždy měli přehled o aktuálním stavu zařízení.

Pro odvětví logistiky

Pokud hledáte nejlepší řešení, zejména pro odvětví logistiky, pak je jasnou volbou řada ID6000. Kromě vysokého rozlišení je cíleně vyvíjena a optimalizována pro co nejlepší výsledky. Poradí si s různě složitými aplikačními prostředími pro čtení kódů. Aby byla kamerová kontrola kvality kompletní a spolehlivá, vyplatí se také investice do průmyslové kamery. I v této kategorii můžete vybírat z různých řad, které se liší svým rozlišením a funkcemi.

Čtečka čárových kódů je nezbytností, díky rozmanité nabídce na trhu najdete ten nejlepší produkt pro dané potřeby.