Čas, energii i finanční prostředky šetří elektrokola, elektroskútry a elektrokoloběžky

17.08.2020

Charakteristické vlastnosti, které mají elektrokola, elektroskútry či elektrokoloběžky, jsou nenahraditelné. Šetří čas, peníze a energii v husté mětské dopravě. Spolehlivá elektrokola a elektroskútry jsou charakteristické jednoduchou údržbou, jednoduše se ovládají a jsou určené všem věkovým kategoriím. Pozitivy elektrických dopravních prostředků je krátká nabíjecí doba s dlouhou dobou dojezdu, výkonný motor a především pohodlí. S těmito prostředky ujedete až neuvěřitelných osmdesát kilometrů.

Elektrokola
Elektrokola

Některá elektrokola se lépe hodí do městského provozu, jiná do terénu, další jsou vhodná na delší vzdálenosti nebo do kopců. Důležitý je rovněž ekologický provoz. Rychlost, spolehlivost a beznákladovost jsou nejpodstatnějšími klady elektrokol. Investované peníze se vám tak v krátkém časovém horizontu rychle vrátí. Nezastupitelnou roli mezi stále oblíbenějšími přepravními prostředky hrají elektrokola skládací. Jejich velkým pozitivem je snadná skladovatelnost doma či v případě přepravy běžným prostředkem. Taková elektrokola skládací lze rychle a snadno složit, po případě vložit do přepravního vaku. Využijete je spíše pro městský provoz, nehodí se do přírodního terénu či na nezpevněné komunikace.

Populární jsou i elektrokoloběžky, které jsou určené jak do města, tak do lehkého terénu. Provoz elektrokoloběžek CITY je schválen pro provoz na pozemních komunikacích bez nutnosti vlastnit řidičský průkaz. Tyto elektrokoloběžky jsou nízkonákladové, při nabíjení baterie představuje spotřeba energie asi osm korun na sto km. Máte-li rádi sport, pořízení elektrokoloběžky je pro vás skvělou investicí.