Běhouny aneb proč má smysl pořizovat do domácnosti koberec?

04.01.2021

Pryč jsou doby, kdy byl koberec považován za ideální pokrytí podlahy v místnosti. Dnes mu velice silně konkuruje plovoucí podlaha, popřípadě linoleum. Běhouny a další druhy koberců mají celou řadu výhod, které jim nemůže nikdo upřít. Měkké koberce jsou na dotek o dost příjemnější a při dlouhém sezení vás nestudí nohy. Dnes jsou běhouny dostupné v několika barevných variantách s mnoha vzory, mezi nimiž si určitě vyberete.

Běhouny
Běhouny

Dopřejte svým dětem pohodlí

Jako rodiče malých dětí určitě chcete, aby byly vaše ratolesti v maximálním pohodlí. Plovoucí podlaha se oproti koberci snadněji vyčistí, ovšem koberce jsou na dotek o dost příjemnější. Právě běhouny jsou do dětského pokoje naprosto ideální, protože děti si na nich mohou pohodlně hrát. Nemusíte mít potom obavy, že by vlivem studené podlahy nastydly. Z dětských běhounů je možné udělat více řezů najednou podle libovolných rozměrů. V ceně je navíc kompletní obšití koberce.

Z čeho jsou běhouny vyrobeny?

Běhouny jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž se mohou pyšnit výjimečně dlouhou životností. Některé z nich jsou investicí na celý život, protože se ani za mnoho let používání neprošlapou. Mnohé varianty jsou opatřeny ještě pogumovaným podkladem, který zvyšuje možný stupeň zátěže. Tím pádem se tento běhoun skvěle hodí do kanceláří nebo do průmyslových budov. Určitě se ale neztratí ani u vás doma.

Lze si koberec objednat?

Jakmile si vyberete vhodný koberec, začnete přemýšlet nad možnostmi dopravy. Řešením je použití vlastního auta, ale to není dvakrát pohodlné. Prodejce koberců naštěstí nabízí možnost dopravy až k vám do domácnosti, a to za malý poplatek. Jeho výše závisí na balicí délce. Při objednávce nad 4 tisíce korun máte dopravu zdarma. Běhouny pak můžete uhradit jak na dobírku, tak převodem z účtu.

Běhouny v domácnosti určitě najdou své uplatnění. V dětském pokoji nebo na chodbě budou přispívat k příjemné atmosféře, protože při každém doteku okusíte jemnost použitého materiálu.