Bazar stavebních strojů - šetřete náklady

23.02.2020

Až desetitisíce korun můžete ušetřit, pokud se rozhodnete při stavbě svépomocí pořídit stavební techniku z bazaru nebo půjčovny. Drahá firma by vám sice nejspíš ušetřila čas, ovšem financí by spolkla mnoho. Pokud si troufáte na obsluhu stavebního stroje, nebojte se této ekonomické alternativy.

Bazar stavebních strojů
Bazar stavebních strojů

Bazar stavebních strojů

Hydraulická kladiva, vibrační technika, rypadla, nakladače, dumpery a mnoho dalšího k výstavbě naleznete v nabídce firem, které standardně nabízejí také bazar stavebních strojů. Dokonalý technický stav veškerého náčiní je samozřejmostí a je prověřen odborným personálem. Ceny jsou ovšem výrazně níž než u strojů nových, což je největší výhodou bazarové volby. Záruka i servis jsou přitom garantované.

Půjčovna stavebních strojů

Na perfektní technický stav stavební techniky dohlížejí kompetentní pracovníci pravidelnými servisními kontrolami. A to platí i v případě, že vám vše potřebné na základě vašeho rozhodnutí dodá půjčovna stavebních strojů půjčovna stavebních strojů. I zde najdete velký výběr potřebného vybavení, které si můžete půjčovat kontinuálně tak, aby sled stavebních prací plynule navazoval a nedocházelo ke zbytečnému zdržení. I k půjčování strojů se váže profesionální servis, v případě technických potíží stačí zavolat a případná oprava bude vyřešena přímo na místě. Cena pronájmu stavebních mechanismů závisí na typu techniky, a především délce zápůjčky.

Stavební stroje na prodej

Pokud plánujete ve stavařských aktivitách pokračovat, případně uvažujete o tom, že zkusíte štěstí v podnikání v této oblasti, pak si můžete stavební stroje pořídit na trvalo. Pokud na jejich financování nemáte potřebnou rezervu peněžních prostředků, můžete využít nabídek leasingu či půjček od partnerů prodejců stavebních strojů. Ti mají mnohdy výhodnější splátky i úroky, než jaké vám bude schopna nabídnout vaše banka.

Při svých záměrech zvažte, která varianta je pro vás výhodnější. Stavební mechanismy jsou finančně velice náročné, zatímco jejich pronájem vychází příznivěji.