Bazar karavanů

12.02.2019

Bazar nabízí levné karavany všech cenových kategorií. Prodávané levné karavany dovozce vykupuje v Belgii a Nizozemsku. Desetiletí trvá prodej karavanů na karavany bazar, neboť levné karavany se v Česku čím dál více prodávají. Prověřený karavany bazar má v nabídce levné karavany v různých cenových relacích, levné karavany od známých výrobců a levné karavany s vybavením pro náročné i skromné klienty. Prodávané levné karavany ze zemí EU jsou po technické kontrole a mají homolagaci pro prodej v Česku. Nynější podzimní nabídka pojímá výrazně zlevněné levné karavany po letním období.

Obytné auto
Obytné auto

Levné karavany 

Kvalitní, levné karavany bazar avizuje v rozmanitých cenových relacích, v souvislosti s typem a stářím přívěsu a patřičným vybavením. Již pod 50 000 korun seženete na karavany bazar kvalitní, prověřené, levné karavany. V nabídce jsou i karavany do 100 tisíc nebo 150 tisíc korun. Nabídka dražších karavanů uspokojí i náročnější zájemce. Karavany jsou komfortněji obohaceny o bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, markýzu či dálkově ovládaný pojezd.

Obyčejně mají levné karavany normální vybavení, kam se hodí koupelna, praktická kazetová toaleta, kuchyňka s nerezovým dřezem na plyn, lednička, nádrž na vodu, stan. Na přání klienta se můžou udělat malé úpravy jako doplnění přívěsu akumulátorem (baterií), ale i sprchou a ohřevem vody. Studeného počasí se nemusíte bát, všechny levné karavany i dražší karavany jsou opatřeny praktickými dvojitými okenními skly.

U prověřené firmy jsou k dostání levné karavany, které jsou uvedeny na webových stránkách a dováží i levné karavany na přání. Přirozeností je doplňkový servis, kam patří pojištění obytného karavanu, avšak i převedení obytného přívěsu na dopravním inspektorátu, opatření technické kontroly, vykoupení obytných přívěsů na protiúčet, případně komisní prodej.