Bachova květová terapie je balzám pro tělo i duši

14.03.2020

Vybičovat smysly k dokonalé harmonii je doménou Bachovy květové terapie. Osmatřicet květů a stromů vytváří dokonalý koktejl esencí, které jsou známé svými léčivými účinky. Působí na stejném principu jako homeopatické přípravky, tedy bez chemie a umělých prvků. 

Bachova květová terapie
Bachova květová terapie

Bachovy kapky pro každého

Byť se s Bachovkami setkáváme již spousty let, mají za sebou zajímavou historii. Před osmdesáti lety je v Anglii objevil doktor Eduard Bach, po kterém nesou také jméno. Známé jsou však pod různými jmény, jako třeba Bachovky, Bachovy květové esence, Bachovy kapky. V každém případě se jedná o produkty vysoké kvality a jedinečného mixu, který blahodárně působí na lidské tělo i duši, a to díky biorezonančnímu principu. Harmonizují vnitřní vibrace a uvolňují energetické procesy v těle.

Bachova květová terapie

Unikátní směs léčivých bylin pokrývá široké spektrum účinků. Dokážou léčit stavy, u kterých tápe i odborník z oboru klinické medicíny. Obecně je však lékaři za medikament nepovažují. Sice je nezatracují, ale podobně jako u homeopatik se k nim staví spíš skepticky. Bachova květová terapie dokáže pracovat s emocemi člověka tak, aby byl schopen zvládat úzkost, strach a překonával traumata. Oblíbené jsou mezi studenty, kteří se potřebují soustředit. Jsou vhodné i pro miminka a dobré zkušenosti hlásí i chovatelé domácích mazlíčků.

Pro každého něco

Pokud neumíte své potíže jednoznačně pojmenovat a vybrat si správný přípravek, je vhodné nechat si poradit, kterou esenci použít. Kapky jsou totiž namíchané na různé problémy jinak, aby byl účinek co nejlepší a zaměření co nejpřesnější. Odborníci vám na základě konzultace přesně doporučí, po čem sáhnout, nebo vám namíchají správnou esenci přímo na míru.

Bachovy kapky se považují za podpůrný prostředek. Neočekávejte tedy zázraky na počkání.