Zastřešení pro Vaše akce

21.03.2020

Lidé se rádi setkávají i v době sociálních sítí. Oslavit narozeniny, nebo jiné výročí totiž na internetu pořádně nejde. Co by to bylo za oslavu, kdyby oslavenci nepřišli osobně popřát jeho blízcí i přátelé? Sociální kontakty je důležité udržovat a hostina k tomu přímo vybízí. Jak ji zařídit, aby se opravdu povedla?

Zastřešení
Zastřešení

Výročí oslavte společně se svými přáteli

Kulaté narozeniny nebývají tak často. A dožití se padesátky, šedesátky i více let už stojí za to pořádně oslavit. Je to vhodná příležitost pro setkání se s rodinou a známými. Uspořádat takovou hostinu vyžaduje určitou přípravu a vytvoření plánu. Není to tak těžké, jak se na první pohled může zdát. Důležité je si stanovit, v jakém prostředí by hostina měla proběhnout. Někdo dává přednost restauraci, jiný raději uspořádá zahradní slavnost s opékáním masa na rožni, na níž nebude chybět zastřešení za pomoci party stanů. Záleží na zvyklostech, vkusu i počtu hostů, kteří budou pozváni ke slavnostní tabuli.

V restauraci, nebo na zahradě?

Oslava narozenin, nebo jiného výročí v restauraci patří ke klasickému způsobu hostiny. Je to pohodlné, navíc dnes jsou restaurace často připravené na pomoc s organizováním hostiny, pomohou nabídkou menu, přípravou slavnostní tabule nebo i ubytování hostů, jsou-li součástí hotelu. Stále více lidí si ale pro hostinu vybírá venkovní prostředí, které má zvláštní atmosféru. Taková letní zahradní oslava jistě bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro oslavence, ale také pro pozvané hosty.

Party stany jsou ideální na zahradní slavnost

Pokud se rozhodnete oslavu výročí uspořádat na zahradě, jistě budete potřebovat zastřešení venkovního prostoru. Hosté určitě nebudou chtít slavit pod žhavým letním sluncem, ale rádi se před ním schovají do stínu. Nehledě na to, že ten je potřebný také pro cukroví a ostatní pokrmy, jež by se pod slunečními paprsky mohly dříve kazit.

Zastřešení pomocí party stanů je ideálním řešením. V současné době je možné si je i zapůjčit, a to hned v několika velikostech.