Školka Praha 10 aneb dopřejte své ratolesti tu nejlepší péči

12.01.2021

Už je to tady. Ani jste se nenadáli, a váš malý brouček nebo princezna, kterou jste si nedávno přivezli z porodnice, jde najednou do školky. Uteklo to strašně rychle -a vy máte teď nejvyšší čas přemýšlet, do jaké mateřské školy ho dáte. Soukromá mateřská školka Praha 10 ProFamily se nachází v Dubči, v prvorepublikové vile s krásnou zahradou. Zde se bude dětem opravdu líbit.

Školka Praha 10
Školka Praha 10

Proč zrovna školka Praha 10?

Jak je známo, školka je největším pomocníkem pracujících rodičů, kteří musí ráno chodit do zaměstnání. Tato soukromá školka Praha 10 nabízí přijmutí dětí již od 2 let až samozřejmě do 7 let, kdy jde dítko povinně do školy. Největší výhodou je, že má otevřeno až do 19 hodin, takže pokud vás v práci postihne nějaký přesčas, nemusíte si domlouvat hlídání nebo narychlo shánět někoho, kdo vaše dítko ze školky vyzvedne. Tahle otázka totiž trápí mnoho rodičů.

Čemu se dítko ve školce naučí

Soukromá mateřská škola ProFamily Praha Dubeč nabízí samozřejmě i kroužky, které děti opravdu zabaví. Nejenom pro malé holčičky, které rády tancují, je zde možnost navštěvovat taneční kroužek. Můžou si tak obléct slušivé sukýnky a užít si tuto pohybovou činnost s ostatními dětmi. Pro ty kreativnější z dětí je připraven kroužek dětské keramiky. Můžete se těšit na první výrobky, které vám budou doma zdobit poličky. Nebo můžete využít nabídku dětské jógy či Canisterapii s terapeutickým pejskem Dougiem.

Jak se dozvědět o této školce více?

Samozřejmě že máte možnost se se školkou seznámit osobně - a to na soukromé prohlídce. Stačí pouze zvednout telefon a do školky zavolat. Domluvíte se na konkrétním termínu a již vám nebude nic bránit v tom, abyste zjistili, že školka Dubeč-Praha 10 je nejlepší variantou pro toho vašeho prcka.

Mateřská škola ProFamily je to nejlepší, co můžete svým dětem dopřát.