Oprava důlků na karoserii po krupobití lze při výběru správné metody vyřídit během dvou dní

07.12.2021

Potkala vás nemilá pojistná událost, která zahrnovala kroupy a karoserii vašeho vozu? Promáčkliny a důlky, které kvůli tomu mohou vzniknout, mohou mít v průměru až několik centimetrů. A protože vzhled auta je pro každého milovníka automobilů důležitý, má tato situace jednoduché řešení: oprava důlků na karoserii lze s použitím moderních technologií provést levně a rychle.

Počasí si člověk nevybere, autoservis ano

Jak se říká, počasí si člověk vybrat nemůže. A tak se někdy může stát, že vaše auto se stane nedobrovolným svědkem rozmarů počasí a velké kroupy po sobě zanechají stopu v podobě větších či menších promáčklin. Oprava důlků na karoserii je ale s použití technologie PDR rychlá a levná.

Nejenom opravy po kroupách, ale i v dalších situacích

Metoda Paintless Dent Repair se neprovádí pouze v případech opravy vozidel po krupobití, přijde vhod i při poškození karoserie vozu vandaly, při neopatrném parkování, při pádu sněhu ze střechy na auto a při spoustě dalších situací. Většinou stačí pouhé vteřiny - a karoserie auta může být zdeformována.

Proč vyřešit odstranění důlků v karoserii s použitím metody PDR

Motto moderních autoservisů by mělo být následující: Provádíme kompletní opravy důlků na karoserii vozidel poškozených krupobitím použitím metody PDR. Tato metoda je totiž stoprocentně účinná, ale také rychlá. Servisní pracovníci nemusí opravami automobilu s promáčklinami trávit celé dny, ale mohou mít hotovo za několik hodin. To samozřejmě záleží na rozsahu škod a počtu promáčklin.

Metoda PDR je výhodnější nejenom pro samotné zaměstnance autoservisů, protože jim ušetří spoustu času, ale také pro zákazníky. Čekání na opravu karoserie totiž nemusí trvat dlouhé týdny a měsíce, ale pouhé dny.