Kovové propisovací tužky aneb dejte zaměstnancům kvalitní psací potřeby

14.01.2021

Dostatek píšících propisek je základem nejenom každé firmy, ale jakéhokoliv administrativního pracoviště. Jsme totiž zatíženi enormním množstvím různých formulářů, faktur nebo dopisů, které je nutné nějak roztřídit a vyřídit, což bez píšící propisky jednoduše nejde. Pořiďte svým zaměstnancům kovové propisovací tužky, aby nebyla narušena kontinuita jejich práce. Není totiž nic trapnějšího, než když se člověk nemá čím podepsat.

Kovové propisovací tužky
Kovové propisovací tužky

Proč jsou propisky tak oblíbené?

Kovové propisovací tužky jsou nejenom skvělou psací potřebou, ale také jednou z nejlepších forem reklamy. Nenásilným způsobem se můžete dostat do povědomí velkého množství lidí, zvláště pak v okamžiku, necháte-li si na tužku vytisknout vlastní logo nebo slogan. Vaše firma bude téměř pořád na očích, ať už se budete nacházet na neformální schůzce či na velmi důležitém obchodním jednání. Největší výhodou kovových propisovacích tužek je jejich levná výroba a dlouhá životnost.

U propisky dbejte na design

V celé oblasti reklamy je nutné dbát na propracovaný a elegantní design. Nejinak je tomu u propisek, které se dostanou do povědomí velkého množství potenciálních zákazníků. Reklamní propisky s potiskem jsou dostupné hned v několika barevných variantách. Některé tužky mají dokonce pogumovaný povrch, díky čemuž daleko lépe drží v ruce. Kovová propiska bývá velmi často osazena i dotykovým hrotem, takže ji můžete použít na displej tabletu nebo chytrého telefonu.

Bude vytvořené logo odolné?

Kovové propisovací tužky jsou mimořádně vhodné k laserovému rytí, pomocí něhož lze na tělo tužky nanést jakékoliv logo nebo slogan. Cena laserového rytí není nijak vysoká, liší se v závislosti na počtu propisek. Minimální odběr je 50 kusů - a při tomto množství stoj vyrytí loga na tužku 6 Kč. Pokud byste nechtěli využít moderní technologii laseru, můžete zvolit variantu tamponového potisku.

Dejte sbohem všem nekvalitním tužkám a pořiďte si odolné kovové propisovací tužky s vlastním potiskem a logem. Vaši pracovníci tak získají hezký dárek a k tomu kvalitní psací potřebu.