Dezinfekce povrchů aneb proč je důležité udržovat prostory bez bakterií

04.12.2020

V dnešní době je velice důležité se vyhýbat jakékoli možnosti nákazy. A to nejenom před Covidem, ale také ostatními viry a bakteriemi, které ohrožují naše zdraví. Profesionální dezinfekce povrchů je v tomto případě nezbytností. Proč je lepší si najmou úklidovou firmu pro plošnou dezinfekci, než se snažit dezinfikovat své prostory sami?

Dezinfekce povrchů
Dezinfekce povrchů

Menší riziko pro pracovníky

Pokud se chcete do dezinfekce povrchů pustit sami, nebo tím pověříte své zaměstnance, věřte, že efektivita tohoto samočištění nebude nijak závratná. Pokus o dezinfekci prostor bez odborných zkušeností představuje ještě větší riziko. To znamená, že budete trávit více času v potenciálně kontaminované nebo infikované oblasti, což vede k větší šanci na náhodnou infekci. Díky pravidelné profesionální dezinfekci nejenže vaši zaměstnanci nebudou muset trávit tolik času a úsilí tím, že se vystaví riziku, ale také si užijí větší duševní pohodu!

Snížené náklady v průběhu času

Jedním z největších mýtů je, že prostorová dezinfekce je drahá a v průběhu času z vašeho podnikání tak zaplatíte hromadu peněz. Ale věřte tomu, nebo ne, profesionální péče o vaše prostory vám může z dlouhodobého hlediska skutečně ušetřit peníze. Utratíte méně peněz za čištění chemikáliemi a také za to, že budete muset zaměstnancům platit hodinové mzdy navíc, aby se postarali o úklid a čištění prostor a další.

Zdraví zaměstnanci

Dezinfekce prostor Praha také snižuje počet zameškaných dnů zaměstnanců z důvodu boje s nemocemi. Celkově by vám pravidelné profesionální čištění pro vaši firmu mohlo skutečně ušetřit peníze a zároveň zajistit bezpečnost vašich hostů a zaměstnanců. Práce v příjemném prostředí také zlepší efektivitu produkce, jelikož budou všichni vědět, že pracují na bezpečném místě.

Dopřejte svým zaměstnancům to nejlepší.