Čištění filtrů pevných částic – rychlé a spolehlivé řešení

19.05.2022

Čistý a funkční filtr pevných částic je velmi důležitý. Díky němu jsou snižovány emise a motor funguje, jak má. Profesionálové nabízí účinné řešení pro čištění filtrů pevných částic, abyste si s tím nemuseli dělat starosti.

Čištění DPF filtrů

Využít můžete čištění DPF filtrů u různých vozidel. Pro odborníky není problémem vyčistit DPF filtry automobilů, kamionů, autobusů, či třeba průmyslových strojů. Celý proces probíhá bez mechanického narušení obalu DPF - řezání, svařování. Samozřejmostí je vystavení protokolu o propustnosti DPF, a to před čištěním i po něm. Navíc získáte záruku na dobu dvou let, či případně na 100 000 kilometrů.

Čištění filtrů pevných částic

Čištění filtrů pevných částic lze provést na počkání. Nemusíte tak zdlouhavě čekat, než vaše vozidlo bude opět připraveno k provozu. Také je možné u vás filtr vyzvednout, a poté ho vyčištěný dovézt zpět. Demontáž a montáž DPF filtru zajišťuje partnerský servis. Pro samotné čištění je pak využíváno hydrodynamické čištění. To nabízí nejúčinnější metodu, při které nedochází k poškození katalytického povlaku kazety filtru. Účinnost čištění se pohybuje kolem 98-100 % hodnoty nového filtru.

Čištění DPF

Díky moderním technologiím už stroje nejsou pouhou DPF myčkou. Jde o multifunkční zařízení, které využívá hydrodynamické čištění DPF. To je nejrozšířenější metodou regenerace filtrů, která dokáže obnovit výkon filtru až na původních 100 %. Je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalinu uvádí do pohybu vnější tlak, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru.

Čištění filtru pevných částic neváhejte svěřit do rukou odborníků. Ti během krátkého času zvládnou uvést váš filtr do špičkového stavu, abyste opět mohli bezstarostně jezdit.